Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik COB-840-24V-RGB-5m 24V DC
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:39:48
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Vysoká flexibilita je možné skrátiť na požadovanú dĺžku COB 840 LED/m. : 10mm, Dĺžka: 5000mm, Ochrana IP: IP20, Farba svetla: RGB, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 55.5, Okolitá prevádzková teplota: -10°C - +60°C, Vrátane trafa: nie
- Hmotnosť: 0,174 kg|174
- Šírka: 10
- Svetelný tok celkový: 3300
- Napätie / napájanie: 24V DC