Maytoni Koľajnicový systém Vuoro TR029-3-20W3K-SW
Dobrá cena
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 13 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Uhol svietenia: 24°, Hmotnosť: 530g, Index podania farieb Ra: >90, Priemer: 89mm, Dĺžka: 138mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 1500lm, Farba svetla: 3000K, Príkon sv. zdroje: 20W, Celkový príkon: 20W, Napätie: 230V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Farba: biela, Kolekcia: Vuoro, Počet svetelných zdrojov: 1