Maytoni Koľajnicový magnetický systém Radity svietidlo Basis TR080-1-12W3K-B
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 14 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Farba: čierna, Uhol svietenia: 120°, Hmotnosť: 140g, Index podania farieb Ra: >90, Šírka: 26mm, Dĺžka: 222mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 700lm, Farba svetla: 3000K, Príkon sv. zdroje: 12W, Celkový príkon: 12W, Napätie: 48V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: hliník, Kolekcia: Basis, Počet svetelných zdrojov: 1
- Hmotnosť: 0,14 kg|140
- Šírka: 26
- Výška: 29
- Svetelný tok celkový: 700
- Napätie / napájanie: 48V DC