Maytoni Stolová lampa Kyoto 3000K 11W MOD178TL-L11B3K
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 5d
Značka: maytoni
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 8 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
MAYTONI
Výška: 460 mm, Trieda ochrany: II, Uhol svietenia: 240°, Stmievateľné: nie, Hmotnosť: 4100g, Energetická trieda: A, Index podania farieb Ra: 80, Priemer: 220mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 350lm, Farba svetla: 3000K, Príkon sv. zdroje: 11W, Celkový príkon: 11W, Napätie: 220-240V, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: kov / mramor, Farba: čierna, Kolekcia: Kyoto, Počet svetelných zdrojov: 1