Light Impressions Deko-Light flexibilný Led pásik 3528-180-24V-4000K-5m 24V
Najnižšia cena
-9%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 11 hodinami
Sledujeme od: Oct 26, 2025
Popis produktu
Light Impressions
Výška: 3 mm, Trieda ochrany: III, Uhol svietenia: 120°, Stmievateľné: áno, pomocou voliteľného ovládania, Životnosť: 30000h, Počet zopnutí: 100000, Hmotnosť: 100g, Energetická trieda: F, Index podania farieb Ra: >90, Šírka: 8mm, Dĺžka: 5000mm, Ochrana IP: IP20, Svetelný tok: 4900lm, Farba svetla: 4000K, Príkon: 75,00W, Celkový príkon: 75,00W, Napätie: 24V DC, Pätica: LED, Vr. svetelného zdroja: áno, Materiál: meď, Farba: biela, Počet svetelných zdrojov: 900, Okolitá prevádzková teplota: -15°C - +50°C, Vrátane trafa: nie
- Hmotnosť: 0,1 kg|100
- Šírka: 8
- Výška: 3
- Svetelný tok celkový: 4900
- Napätie / napájanie: 24V DC