ProX Kľukový hriadeľ kompletný YFZ450R '09-13 (oem: 18P-11651-00)
Lacné Drahé
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:43:32
Sledujeme od: Oct 28, 2025
Popis produktu
Špecifikácia:
- Priemer hlavy kľukovej skrine: 20.00 mm
- Priemer stopy kľukového hriadeľa: 45.00 mm
- Vzdialenosť medzi stredmi: 108.00 mm
- Šírka hlavy kľukovej skrine: 18.00 mm
- Šírka stopy kľukového hriadeľa: 23.00 mm
- Dĺžka: 150.70 mm
- Dĺžka hriadeľa: 75.50 mm
- Priemer kľukového čapu: 36.00 mm
- Dĺžka kľukového čapu: 62.80 mm