Ip kamera Dahua IPC-HFW2441T-ZAS 4Mpx, 2.7-13.5 mm Motozoom, IR60 m
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: dahua
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:47
Sledujeme od: Nov 11, 2025
Popis produktu
Všetko, čo potrebujete na ochranu svojho majetku
Tubusová kamera Dahua IPC-HFW2441T-ZAS-27135
4 Mpx | Slot microSD | Aplikácia |
4MPx IP kamera IPC-HFW2441T-ZAS-27135 DAHUA
Technické parametre:
- Prevodník: 1/2.9" PS CMOS
- Rozlíšenie: 2688 x 1520 (4 Mpx)
- Objektív: 2.7 ~ 13.5 mm motozoom s automatickým zaostrovaním
- Uhol pohľadu: H: 108° až 30°
- IR osvetlenie: Áno, dosah až 60 m
- Vstavaný SD slot: Áno, microSD karta s kapacitou až 256 GB
- Kompresia obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
- Trieda tesnosti: IP67
- Napájanie: 12 V DC / PoE
- Spotreba energie: 9.8 W
- Rozmery: Φ90.4 x 244.1 mm
- Hmotnosť: 1.13 kg
Vysoké rozlíšenie 4 megapixely (2K)
Žiadny detail ti neunikne a zaznamenaný materiál umožní presnú identifikáciu votrelca.
Mobilné monitorovacie centrum
Inteligentná detekcia pohybu
Úplná viditeľnosť v noci – až 60 m
Technické špecifikácie IPC-HFW2441T-ZAS-27135
fotoaparát
- Prevodník: 1/2.9" Progressive Scan CMOS
- Systém skenovania: Progressive
- Maximálne rozlíšenie: 2688 x 1520
- Citlivosť: 0.008 Lux
- Pomer S/N: >56 dB
- Uzáver: 1/3 s–1/100000 s
- Objektív: 2.7 mm ~ 13.5 mm (motozoom s automatickým zaostrovaním)
- Uhol pohľadu: 104° až 29° horizontálne
- Infračervený osvetľovač: dosah 60 m
- Infračervený filter: Mechanický ICR
- Kompresia: H.265+ / H.265 / H.264 / H.264+ / MJPEG
Funkcie obrazu
- AGC: Áno
- AWB (vyváženie bielej): Auto/natural/street lamp/outdoor/manuál/regionálny custom
- BLC: Áno
- HLC: Áno
- ROI: Áno
- Široký dynamický rozsah: Áno
- Režim práce s videom: IP
sieť
- Pripojenie siete: RJ-45 (10/100Base-T)
- Kompatibilita: ONVIF (Profily S); CGI; P2P; Genetec
- Používatelia: 6 (prihlásených súčasne)
- Mobilné systémy: iOS, Android
generál
- Slot pre kartu Micro SD: Áno, karta Micro SD 256 G
- Trieda tesnosti: IP67
- Napájanie: 12 V DC – napájací zdroj je súčasťou balenia
- Príkon: < 10.2 W
- Prevádzková teplota: -30°C až 60°C
- Prípustná vlhkosť: < 95%
- Materiál puzdra: Kov
- Rozmery: 238.5 × 90.7 × 90.7 mm