Automobilový usmerňovač Ideal PCHARGE10
Popis produktu
AUTOMOBILOVÝ USMERŇOVAČ PRAKTIK CHARGER 10 LCD, 6V 12V, 2A/2-10A
- Výrobca: IDEAL
- Značka: IDEAL
- Výrobca dielov: IDEAL
- Názov výrobcu: IDEAL
- Kód výrobcu: PCHARGE10
- Katalógové číslo dielu: PCHARGE10
- Kód dielu: PCHARGE10
- Katalógové číslo výrobcu: PCHARGE10
- Hmotnosť: 0.95 kg
- Šírka balenia: 16.9 cm
- Dĺžka balenia: 33.6 cm
- Výška balenia: 7.8 cm
Špecifikácie
- Stav: new
- GTIN/EAN: 05903991103444
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Usmerňovač Ideal Praktik Charger 10 LCD 6/12V auto
Dostupnosť: in stock
Usmerňovač Ideal Praktik Charger 10 LCD 6/12V Automat Agm
Nabíjačka Ideal Praktik Charger 10 LCD 6V/12V
Usmerňovač Ideal 10 A 6/12 V s mikroprocesorovým ovládaním
Usmerňovač Ideal Praktik Charger 10 LCD 6/12V Automatický Pb Gel Wet Mf
Automobilový usmerňovač pre akumulátory Ideal 6/12V
Automobilový Usmerňovač Ideal Charger 10 6/12V 10A Gel Mf Agm Pb-Ca Efb Auto
Usmerňovač Ideal Praktik Charger 10 LCD 6/12V automatický Agm