spojka Mtd RH180/105B SE135A SE155H SE160AT
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: perfektgarten
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-09 18:45:53
Sledujeme od: Dec 2, 2025
Popis produktu
manuálna spojka pre traktor MTD
Vhodné pre nasledujúce modely:
MTD:
155/92, 175/92, AE 5135, AE 5150, AE 5165, AG 5135,AG 5150, AG 5165, AG 5170, AJ 5190, AJ 5200, AN 5150,AN 5170, AN 5175, AMH 1302, AMH 1650, GLX 92 RA, GLX 105 RA,GLX 107 SA, GLX 122 RA, JE 135 A, JE 145 A, JN 135 A,JN 135 AT, JN 150 A, JN 155 A, JN 200 AT, SE 135 A,SE 160 AT, SG 155 A, SG 175 H, SN 135 A, SN 150 A, SN 170 A,SN 180 AT, SN 210 A, 13-92 A, Premium 155 / 92 A, Premium 170 / 92 A,Premium 180 / 105A, RH135 / 105B, RH135 / 105B, RH175 / 105A,RH180 / 105B, SE135A, SE150H, SE155H, SE160AT, Silver 15 / 92A a iné
Náhrada:
717-1787, 717-1787A
Vhodné do nášho allegro obchodu, kde nájdete viac záhradných dielov.
Rozmery:
Priemer hriadeľa: 25,4 mm (1 palec),
Výška: 165 mm,
Priemer kladky: 90 mm a 171 mm,
Šírka klinového remeňa: 30,5 mm a 38 mm,
Celkový priemer: 215 mm