Hermetický Led zdroj Mean Well XLG-240-48-A 48V 5A 240W IP67
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: mean well
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:34:50
Sledujeme od: Dec 6, 2025
Popis produktu
LED zdroj Mean Well XLG-240-48-A | 48V 5A 240W IP67
Vodotesný zdroj IP67 Mean Well zo série XLG-240-48-A s výkonom 240W a napätím 48V DC. Profesionálny impulzný zdroj určený pre prácu v štandardných a náročnejších podmienkach. Vybavený vzduchotesným a odolným krytom IP67, zvládne všetky inštalácie, ako aj miesta so zvýšenou vlhkosťou alebo prašnosťou. Napájací zdroj XLG 48V s výkonom 240W sa vyznačuje dlhou životnosťou, bezporuchovosťou a funkčnosťou. Jeho kovové puzdro dokonale izoluje a chráni vnútorné komponenty, vďaka čomu je odolný a spoľahlivý. Náš napájací zdroj úspešne využijete na napájanie LED osvetlenia, či elektroniky vyžadujúcej prúd so stabilizovaným napätím 48V DC. Ak vám záleží na trvalej a bezporuchovej prevádzke napájacieho systému, tak práve napájací zdroj Mean Well XLG-240-48 bude tým najlepším riešením.
Hermetické zdroje XLG Mean Well
Napájacie zdroje série XLG sú určené na prácu s osvetľovacími a elektronickými systémami, ktoré vyžadujú prúd so stabilizovaným napätím 48V. Vybavené kovovým, vzduchotesným puzdrom s triedou tesnosti IP67 sú odolné a zvládnu všetky inštalačné podmienky. Napájacie zdroje XLG sa vyznačujú širokým rozsahom vstupného napätia 100'305VAC, vysokou účinnosťou (nad 90%) a vstavanou aktívnou funkciou PFC. Jedná sa o jedny z najpopulárnejších modelov napájacích zdrojov od spoločnosti Mean Well. Vybavené ochranou proti skratu, preťaženiu, prepätiu a teplu pri dodržaní viacerých noriem a certifikátov predstavujú bezpečné a bezporuchové výrobky, ktoré sa osvedčia v náročných pracovných podmienkach vo vnútorných aj vonkajších inštaláciách.
Najdôležitejšie vlastnosti napájacieho zdroja:
- Konštantný výkon na výstupe
- Široký rozsah vstupného napätia 100'305VAC
- Robustné kovové puzdro
- Aktívne PFC
- Spotreba energie bez zaťaženia: 0.5W
- Kryt s krytím IP67
- Ochrana proti skratu, preťaženiu, prepätiu, teplu
- Napájací zdroj s vyvedeným ochranným káblom
- Zhoda s radom noriem a certifikátov
- 5 rokov záruka
Technické parametre:
- Výstupné napätie DC: 48V
- Menovitý prúd [A]: 5
- Rozsah regulácie napätia: Je tu možnosť
- Menovitý výkon [W]: 240
- Vstupné napätie DC: 100 – 305VAC
- Frekvencia: 50 až 60Hz
- Účinnosť: 94%
- Prípustný rozsah teplôt: -40 až + 90°℃
- Ochrana proti preťaženiu: 95 až 108%
- Stupeň krytia: IP67
- MTBF: žiadne dáta
- Bezpečnostné normy: EN 61347-1, EN 61347-2-13
- Puzdro: Kovové
- Chladenie: Pasívne
- Šírka [mm]: 63
- Výška [mm]: 35,5
- Dĺžka [mm]: 219
- Hmotnosť [kg]: 0.85
- Kovové puzdro s nízkym profilom,
- účinnosť až 94%,
- Zabudovaný aktívny PFC filter,
- Prevádzková teplota do 90 °C,