Led napájací zdroj IP67 hermetický GLSV-320/24|24V 320W
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: glp
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:35:02
Sledujeme od: Dec 6, 2025
Popis produktu
LED napájací zdroj IP67 hermetický GLSV-0320B024 | 24V 13.33A 320W
Hermetický napájací zdroj GLSV-0320B024 je profesionálny pevný napájací zdroj s výkonom 320 W a výstupným napätím 24 V . Vybavený hermetickým puzdrom a spoľahlivou elektronikou sa osvedčí aj v tých najnáročnejších aplikáciách. Napájací zdroj GLSV sa vyznačuje možnosťou nepretržitej prevádzky, vďaka čomu sa používa vo väčšine profesionálnych osvetľovacích zariadení. LED napájací zdroj GLSV-0320B024 je impulzný jednosmerný komponent, ktorý dokonale spolupracuje so zariadeniami vyžadujúcimi prúd s jednosmerným vstupným napätím. Môžeme ho použiť na napájanie vnútorného alebo vonkajšieho osvetlenia, ako aj iných elektronických zariadení vyžadujúcich prúd s konštantným napätím 24 V. Vybavený hermetickým krytom IP67 , mnohými bezpečnostnými prvkami a vďaka odolnosti voči prepätiu si poradí za každých podmienok. Môže úspešne pracovať vo vonkajších, priemyselných inštaláciách alebo v domácich kúpeľniach. Napájacie zdroje GLSV sa používajú aj v domácich osvetľovacích systémoch, kde nám záleží na trvalej a bezporuchovej prevádzke napájacieho systému.
Profesionálne impulzné napájacie zdroje GLSV
Impulzné napájacie zdroje série GLSV sú profesionálne zariadenia určené na prácu s osvetlením a elektronikou, ktorá vyžaduje prúd s stabilizovaným napätím 12 V/24 V DC. Napájacie zdroje GLSV sú najvyššou položkou napájacích komponentov v súlade s normami (m.in. EN55015) a s certifikátom TÜV zaručujúcim vysokú kvalitu. Môžeme ich použiť v akýchkoľvek vnútorných alebo vonkajších inštaláciách a sú veľmi obľúbené aj v prípade priemyselných projektov. Sú zárukou dlhej a bezproblémovej prevádzky a vďaka tomu, že sú vybavené tesným kovovým puzdrom, si poradia aj s najnáročnejšími aplikáciami.
VÝSTUP [OUTPUT]
- Výstupné napätie DC: 24 V
- Nominálny prúd [A]: 13,33
- Rozsah regulácie napätia: žiadny
- Menovitý výkon [W]: 320
VSTUP [INPUT]
- Vstupné napätie DC: 90 ~ 305 VAC
- Frekvencia: 47 ~ 63 Hz
- Účinnosť: 91%
ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A BEZPEČNOSŤ
- Povolený rozsah teplôt: -40°C ~ +70℃
- Ochrana proti preťaženiu: 100 ~ 160%
- Stupeň ochrany: IP67
- MTBF: nie sú k dispozícii žiadne údaje
- Bezpečnostné štandardy: EN61347-1, EN61347-2-13
OSTATNÉ
Obal : Kovový
Chladenie: Pasívne
Šírka [mm]: 98
Výška [mm]: 40
Dĺžka [mm]: 234
Hmotnosť [kg]: 1.75
Podrobnosti : Odolné kovové puzdro, Účinnosť až 85%, Pracovná teplota do 70 °C.