Led napájací zdroj IP67 stmievateľný Pwm YSCL360-24 24V 15A 360W IP67
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: yingjiao
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:35:15
Sledujeme od: Dec 6, 2025
Popis produktu
LED napájací zdroj IP67 stmievateľný YSCL360-24
Hermetický napájací zdroj YSCL360-24 s funkciou stmievania PWM. LED napájací zdroj IP67 s výkonom 360 W a konštantným výstupným napätím 24 V. Určený na prácu s LED osvetlením a elektronikou vyžadujúcou prúd s stabilizovaným napätím.
LED napájací zdroj IP67 YSCL360-24
Vodotesný napájací zdroj YSCL360-24 s výkonom 360 W a výstupným napätím 24 V DC. Profesionálny impulzný napájací zdroj s funkciou stmievania PWM určený na prácu v štandardných aj náročnejších podmienkach. Vybavený vzduchotesným a odolným krytom IP67 (vyrobeným z hliníka), zvládne všetky inštalácie, ako aj miesta so zvýšenou vlhkosťou alebo prašnosťou. Stmaviteľný napájací zdroj YSCL360-24 s výkonom 360 W sa vyznačuje dlhou životnosťou, bezporuchovosťou a funkčnosťou. Jeho tesné hliníkové puzdro dokonale izoluje a chráni vnútorné komponenty, vďaka čomu je odolný a spoľahlivý. Náš napájací zdroj úspešne využijete na napájanie LED osvetlenia alebo elektroniky vyžadujúcej prúd so stabilizovaným napätím 24 V DC. Ak vám záleží na trvalej a bezporuchovej prevádzke napájacieho systému s možnosťou stmievania PWM , potom práve napájací zdroj YSCL360-24 bude najlepším riešením.
Hermetické napájacie zdroje s funkciou stmievania PWM
Napájacie zdroje série YSCL360-24 sú určené na prácu s osvetľovacími systémami a elektronikou, ktoré vyžadujú na prevádzku prúd so stabilizovaným napätím 12 V alebo 24 V. Vybavené hliníkovým puzdrom s triedou tesnosti IP67 sú odolné a poradia si so všetkými inštalačnými podmienkami. Napájacie zdroje YSCL360-24 sa vyznačujú funkciou stmievania PWM , ktorá umožňuje ovládanie osvetlenia pomocou externého riadiaceho systému. Okrem toho sú vybavené mnohými ochrannými prvkami proti skratu, preťaženiu, prepätiu a teplu, čo zaručuje ich dlhú a bezproblémovú prevádzku vo vnútorných aj vonkajších inštaláciách.
Najdôležitejšie vlastnosti napájacieho zdroja:
- Flicker Free – bez efektu blikania
- Pevné hliníkové puzdro
- Trieda tesnosti IP67
- Ochrana proti skratu, preťaženiu, prepätiu, teplu
- Zhoda s radom noriem a certifikátov
- Funkcia stmievania PWM
VÝSTUP [OUTPUT]
- Výstupné napätie DC: 24 V
- Nominálny prúd [A]: 15
- Rozsah regulácie napätia: Nie je možné
- Menovitý výkon [W]: 360
VSTUP [INPUT]
- Vstupné napätie DC: 220-240 V AC
- Frekvencia: 50 ~ 60 Hz
- Účinnosť: 92%
ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A BEZPEČNOSŤ
- Povolený rozsah teplôt: -20 ~ + 45°℃
- Ochrana proti preťaženiu: 95%
- Stupeň ochrany: IP67
- MTBF: nie sú k dispozícii žiadne údaje
- Bezpečnostné štandardy: EN 61347-1, EN 61347-2-13
OSTÁVAJÚCE
- Puzdro: Hliník
- Chladenie: Pasívne
- Šírka [mm]: 70
- Výška [mm]: 44
- Dĺžka [mm]: 250
- Hmotnosť [kg]: 0.6
Podrobnosti:
- Obal z hliníka
- Účinnosť až 92%
- Nízke náklady, vysoká spoľahlivosť
- Funkcia stmievania PWM
- 3 roky záruka
Napájanie 24 V
Napájací zdroj 24 V pre LED pásy nám zabezpečí menšie poklesy napätia, čo zvýši životnosť našich LED pásov.