Hermetický Led napájací zdroj MCHQ240V48 48V 5A 240W
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: mpl
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:38:52
Sledujeme od: Dec 6, 2025
Popis produktu
LED napájací zdroj IP67 MCHQ150V48 | 48V 3.125A 150W
Hermetický napájací zdroj MCHQ150V48 je profesionálny jednonapäťový napájací zdroj s výkonom 150 W a výstupným napätím 48 V. Vybavený hermetickým puzdrom a spoľahlivou elektronikou sa osvedčí aj v tých najnáročnejších aplikáciách. Napájací zdroj MCHQ sa vyznačuje možnosťou nepretržitej prevádzky, vďaka čomu sa používa vo väčšine profesionálnych osvetľovacích zariadení. LED napájací zdroj MCHQ150V48 je impulzný jednosmerný komponent, ktorý dokonale spolupracuje so zariadeniami vyžadujúcimi prúd s konštantným vstupným napätím. Môžeme ho použiť na napájanie vnútorného alebo vonkajšieho osvetlenia, ako aj iných elektronických zariadení vyžadujúcich prúd s konštantným napätím 48 V. Vybavený hermetickým krytom IP67 , mnohými bezpečnostnými prvkami a vďaka odolnosti voči prepätiu si poradí za každých podmienok. Môže úspešne pracovať vo vonkajších, priemyselných inštaláciách alebo v domácich kúpeľniach. Napájacie zdroje MCHQ sa používajú aj v domácich osvetľovacích inštaláciách, kde nám záleží na trvalej a bezporuchovej prevádzke napájacieho systému.
Profesionálne impulzné napájacie zdroje MCHQ
Impulzné napájacie zdroje série MCHQ sú profesionálne zariadenia určené na prácu s osvetlením a elektronikou, ktorá vyžaduje prúd so stabilizovaným napätím 48 V DC. Napájacie zdroje MCHQ sú najvyššou položkou napájacích komponentov v súlade s normami (m.in. EN55015) a s certifikátom TÜV zaručujúcim vysokú kvalitu. Môžeme ich použiť v akýchkoľvek vnútorných alebo vonkajších inštaláciách a sú veľmi obľúbené aj v prípade priemyselných projektov. Sú zárukou dlhej a bezproblémovej prevádzky a vďaka tomu, že sú vybavené tesným kovovým puzdrom, zvládnu aj tie najnáročnejšie aplikácie.
Najdôležitejšie vlastnosti napájacieho zdroja:
- Konštrukcia s konštantným napätím
- Vstavaná aktívna funkcia PFC
- Univerzálny AC vstup 180-305 VAC
- Zabezpečenie: Skrat / Nadpätie / Nadprúdové
- Chladenie prostredníctvom voľnej konvekcie vzduchu
- Konštrukcia IP67 pre vnútorné aj vonkajšie použitie
VÝSTUP [OUTPUT]
- Výstupné napätie DC: 48 V
- Nominálny prúd [A]: 5
- Rozsah regulácie napätia: žiadny
- Menovitý výkon [W]: 240
VSTUP [INPUT]
- Vstupné napätie DC: 180 ~ 305 VAC
- Frekvencia: 50 ~ 60 Hz
- Účinnosť: 90%
ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A BEZPEČNOSŤ
- Povolený rozsah teplôt: -40°C ~ +55℃
- Ochrana proti preťaženiu: 170%