UQS-COB-8W-W-12V-50m, Led pásik a príslušenstvo, Mw Lighting/LED pásky/COB,
Najnižšia cena
-6%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: mw-light
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Jan 5, 2026
Popis produktu
UQS-COB-8W-W-12V-50m, LED pás a príslušenstvo, MW Lighting/LED Pásy/COB, ...
- Kategória:
- Popis: UQS-COB-8W-W-12V-50m, Profesionálny COB LED pás, 8W 320 čipov/m, CRI >90, 12V, biela, 6500K, IP20, 50m Kategória: MW Lighting/LED Pásy/COB Popis: Profesionálny COB LED pás, 8W 320 čipov/m, CRI >90, 24V, biela, 6500K, IP20, 50m Parametre: Profesionálny COB LED pás, 8W 320 čipov/m, CRI >90, 12V, biela, 6500K, IP20, 50m Kód produktu: UQS-COB-8W-W-12V-50m EAN: 5902135157572