GLG-200-12, Napájací zdroj, Napájacie zdroje Glp/glg, Glp, impulzný napájací zdroj Pfc 200W...
Popis produktu
- Kategória:
- Popis: GLG-200-12, Spínaný zdroj GLP PFC 200W, IP67, 12V/16,7A Kategória: Napájacie zdroje GLP /GLG Popis: Spínaný zdroj GLP PFC 200W, IP67, 12V/16,7A Parametre: Spínaný zdroj GLP PFC 200W, IP67, 12V/16,7A Kód produktu: GLG-200-12 EAN: 5902135137505
- Parametre: ...
- Kód produktu: 96224249
- EAN: N/A
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Dom a záhrada > Osvetlenie > Príslušenstvo
- GTIN/EAN: 05902135137505
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Glp impulzný napájací zdroj Pfc 200W, IP65, 12V/16,7A GLG-200-12
Dostupnosť: in stock
Hermetický napájací zdroj Glp GLG-200-12 200W 12V 16,6A
Glp impulzný napájací zdroj Pfc 200W, IP65, 12V/16,7A