Telwin Leader 220 Start nabíjačka 12/24V-12A
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: telwin
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:44:20
Sledujeme od: Jan 15, 2026
Popis produktu
Telwin
- vhodný pre akumulátory osobných, úžitkových a malých nákladných automobilov
- možnosť voľby pomocného štartovacieho prúdu
- má ochranu proti preťaženiu a prepólovaniu batérie
- prepínateľný výstup pre štandardné a rýchle nabíjanie (BOOST)
- pomocné štartovanie motora (START)
- integrovaný ampérmeter
- stupňovitá regulácia nabíjacieho prúdu
- Funkcia štart: Áno
- Výstupné napätie: 12 V, 24 V
- Napätie: 230 V
- Príkon: 0,8/3,6 kW
- Nabíjacie napätie: 12-24 V
- Nabíjací prúd efektívny / konvenčný: 30/20 A
- Prúd pri pomocnom štarte max.: 180 A