Rázový uťahovák Aeg BSS18C12ZC-0 18V 439Nm 1/2 Body
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: aeg
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:46:03
Sledujeme od: Jan 15, 2026
Popis produktu
Rázový uťahovák AEG BSS18C12ZC-0 18V 439Nm 1/2
Nulová verzia bez akumulátora a nabíjačky
- Rázový uťahovák 1/2˝ s trecím krúžkom pre lepšie držanie nástavca
- Silný motor, ktorý poskytuje krútiaci moment až 439 Nm
- LED svetlo na osvetlenie pracoviska
Technické údaje:
- Napätie: 18 V
- Maximálny krútiaci moment: 439 Nm
- Rýchlosť bez zaťaženia: 0-2700ot./min
- Frekvencia úderu: 0 – 3100 stehien /min
- Úchyt nástroja: Štvorec 1⁄2"