Light Impressions Deko-Light napájanie Basic, Q8H-12-75W konštantné napätie 0
Lacné Drahé
Značka: act natural
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-13 17:34:02
Sledujeme od: Jan 24, 2026
Popis produktu
Light Impressions
Výška: 32 mm, Trieda ochrany: II, Životnosť: 30000h, Hmotnosť: 260g, Šírka: 61mm, Dĺžka: 184mm, Ochrana IP: IP20, Príkon: 75W, Napätie: 220-240V AC/50-60Hz/12V DC, Pro: hmota, Farba: čierna, Okolitá prevádzková teplota: -20°C - +50°C
- Hmotnosť: 260
- Šírka: 61
- Výška: 32
- Napätie / napájanie: 220-240V (12V DC)