Ovládač Hunter Wifi PRO-HC-2401-E >> 24 Sekčný vonkajší
Lacné Drahé
Značka: hunter
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:40:25
Sledujeme od: Feb 2, 2026
Popis produktu
OVLÁDAČ WIFI HUNTER PRO-HC PHC 2401 E – POKROČILÝ ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM
⭐ Ovládač wifi hunter pro-hc phc 2401 e
✅Špecifikácia
- Počet sekcií : 24
- Počet programov: 36
- Typ puzdra: Vonkajšie plastové
- Diaľkové ovládanie: ÁNO (smartfón, tablet, notebook, PC)
- Kompatibilný s prietokomerom: ÁNO
- Kompatibilný s RAIN-CLIK/FREEZE-CLIK: ÁNO
- Počet vstupov snímačov: 2
➡ Úžitkové údaje
- Vstupné napätie transformátora: 120 V AC alebo 230 V AC
- Výstupné napätie transformátora (24 VAC): 1 A
- Výstupné napätie sekcie (24 VAC): 0,56 A
- Výstup P/MV (24 VAC): 0,28 A
- Kompatibilita s Wi-Fi routerom (iba 2,4 GHz), 802,11 b/g/n, 20 MHz