Fischer Skrutka do betónu s podložkou UltraCut Fbs II 10x120 65/55/35US 50ks
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: fischer
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-09 18:40:37
Sledujeme od: Feb 5, 2026
Popis produktu
Sme tu pre VÁS .
Rozmery:
▶ Európska technická mienka: áno
▶ Schválenie DIBt : áno
▶ Priemer vrtáka (d0): 10 mm
▶ Minimálna hĺbka otvoru pri priechodnej montáži (h2): 130 mm
▶ Rozmery skrutky (ds x ls): 12,0 x 120 mm
▶ Hĺbka skrutkovania vrátane upevňovacieho prvku (hnom1 / tfix): 55 / 65 mm
▶ Hĺbka skrutkovania vrátane upevňovacieho prvku (hnom2 / tfix): 65 / 55 mm
▶ Hĺbka skrutkovania vrátane upevňovacieho prvku (hnom3 / tfix): 85 / 35 mm
▶ Zásuvka: SW 15
▶ Balenie: Skladacia krabička
▶ Množstvo: 50 kusov .
Použitie:
✅Balustrady
✅Podpery / kotvové dosky
✅Kovové profily
✅Regálové systémy
✅Ochranné bariéry
✅Upevnenie prahov a nosníkov
✅Dočasné upevnenie (napr. na ukotvenie zariadení na stavenisku)
✅Salónové podpery
Návod na montáž:
✔ Špeciálne kalená červená špička urýchľuje a uľahčuje montáž
✔ Zúbkovaný závit umožňuje rýchle a jednoduché zarezávanie do betónu
✔ Možnosť nastavenia osadenia dvojitým odskrutkovaním skrutky a umiestnením podložky do 10 mm a následným opätovným utiahnutím