Jednofázový Axiálny Ventilátor 500 MM Pre Chladiče A Kondenzátory – YWF4D-500/S
Lacné Drahé
Značka: weiguang
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-09 18:40:29
Sledujeme od: Feb 8, 2026
Popis produktu
- Výkon 6570 m3/h zabezpečuje efektívne chladenie
- Jednofázový motor s výkonom 450 W a otáčkami 1300 ot./min
- Optimálny pre chladiče a kondenzátory, typ sacieho zariadenia
⬇ Popis produktu ⬇
Ventilátor 500 mm jednofázový YWF4D-500/S je ideálnym riešením pre aplikácie súvisiace s chladičmi a kondenzátormi . Jeho priemer je 500 mm , čo umožňuje efektívne fungovanie v rôznych podmienkach. Vďaka výkonu 6570 m3/h a výkonu 450 W zabezpečuje optimálne chladenie. Ventilátor pracuje s otáčkami na úrovni 1300 ot./min , čo zaručuje stabilné a efektívne odvádzanie tepla. Hladina akustického tlaku vo výške 72 dB(A) zabezpečuje miernu hladinu hluku, čo je dôležité z hľadiska komfortu používania.