Kamera Ip 4MPX IPC-HDW2449T-ZS-IL-27135 Black Smart Dual Light Dahua
Lacné Drahé
Značka: dahua
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 7 hodinami
Sledujeme od: Feb 8, 2026
Popis produktu
IP kamera 4MPx Dual Light Motozoom 2,7-13,5 IPC-HDW2449T-ZS-IL-27135 BLACK DAHUA
IP kamera s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.265 / H.264, ktorý zabezpečuje čistý a plynulejší prenos obrazu v maximálnom rozlíšení 4 MPx. Vďaka tomu je ideálny pre monitorovacie systémy, kde je potrebná identifikácia osôb alebo vozidiel. Použitý objektív motozoom s ohniskovou vzdialenosťou 2.7 ... 13.5 mm umožňuje diaľkové nastavenie uhla pohľadu. Rozsah osvetlenia udávaný výrobcom závisí od podmienok prostredia (priehľadnosti vzduchu, okolia, farby stien, tzv. koeficient odrazu scény).
ŠPECIFIKÁCIA:
- Štandard: IP
- Prevodník: 1/2.9 " Progressive Scan CMOS
- Objektív: 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom
- Uhol pohľadu: 97 ° ... 28 °
- Dosah IR osvetlenia: 40 m
- Dosah bieleho osvetľovacieho svetla (LED): 40 m
- Slot pre pamäťovú kartu: Podpora kariet Micro SD až do 256 GB (možné lokálne nahrávanie)
- Metóda kompresie obrazu: H.265+ /H.265/ H.264+ /H.264H/MJPEG
- Alarmové vstupy / výstupy: Žiadne
- Audio: Vstavaný mikrofón, Prenos zvuku po sieti
- Sieťové rozhranie: 10/100 Base-T(RJ-45)
- WEB Server: Vstavaný
- Max. počet používateľov online: 6
- ONVIF: Áno
- Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: 20 kl./s@ 4 Mpx, 25 kl./s@ 3.7 Mpx
- Predvolená IP adresa: 192.168.1.108
- Prístupové porty cez aplikáciu na PC: 37777
- Prístupový port cez mobilnú aplikáciu: 37777
- Port ONVIF: 80
- Napájanie: PoE (802.3af), 12 VDC/ 650 mA
- Príkon: ≤ 7.8 W @ 12 VDC, ≤ 9.3 W @ PoE
- Obal: Dome - kovový
- Farba: Čierna
- Trieda mechanickej ochrany: Žiadne
- Trieda tesnosti: IP67
- Prevádzková teplota: -30 °C ... 60 °C
- Hmotnosť: 0.69 kg
- Rozmery: Ø 122 x 108 mm