Ip kamera Dahua 8Mpx IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135 Dual Light Motozoom
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: dahua
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:32
Sledujeme od: Feb 8, 2026
Popis produktu
✅ ŠPECIFIKÁCIA:
- Štandard: IP
- Prevodník: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS
- Objektív: 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom
- Uhol pohľadu: 114 ° ... 32 °
- Dosah IR osvetlenia: 60 m
- Dosah bieleho osvetľovača (LED): 60 m
- Pomer signál/šum (S/N): > 56 dB
- Slot pre pamäťovú kartu: Podpora kariet Micro SD až do 256 GB
- Metóda kompresie obrazu: H.265+ /H.265/ H.264+ /H.264/MJPEG
- Alarmové vstupy / výstupy: Žiadne
- Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: 20 kl./s@ 8 kl., 25 kl./s@ 4 kl.
- Sieťové rozhranie: 10/100 Base-T(RJ-45)
- Webový server: Vstavaný
- Max. počet používateľov online: 6
- ONVIF: Áno
- Predvolená IP adresa: 192.168.1.108
- Prístupové porty cez aplikáciu na PC: 37777
- Prístupový port cez mobilnú aplikáciu: 37777
- Port ONVIF: 80
- Napájanie: PoE (802.3af), 12 VDC/ 850 mA (max)
- Príkon: ≤ 10.2 W @ 12 VDC, ≤ 12.7 W @ PoE
- Puzdro: Compact - Kovové
- Farba: Biela
- Klasa tesnosti: IP67
- Klasa mechanickej ochrany: Žiadne
- Prevádzková teplota: -30 °C ... 60 °C
- Hmotnosť: 0.76 kg
- Rozmery: 238 x 91 x 91 mm
- Výrobca / značka: DAHUA
Vybrané funkcie:
- Objektív motozoom
- WDR – 120 dB – Široký rozsah dynamiky osvetlenia
- 3D-DNR – Digitálna redukcia šumu v obraze
- ROI – zlepšenie kvality vybraných častí obrazu
- SMD PLUS – vyhľadávanie objektu klasifikovaného ako: človek, motorové vozidlo
- BLC/HLC – kompenzácia svetla pozadia / silného svetla
- Možnosť zmeny rozlíšenia, kvality a šírky pásma
- Otočenie obrazu a zrkadlový odraz
- Detekcia pohybu – max. 4 prispôsobiteľné zóny
- Zóny súkromia – max. 4
Úplný názov: IP KAMERA IPC-HFW2849T-ZAS-IL-27135 Smart Dual Light WizSense - 8.3 Mpx 4K UHD 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM DAHUA