Kamera Ip 4MPx IPC-HDW2449T-ZS-IL-27135 Smart Dual Light WizSense Motozoom
Lacné Drahé
Značka: dahua
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:23:56
Sledujeme od: Feb 8, 2026
Popis produktu
IP kamera s výkonným algoritmom kompresie obrazu H.265 / H.264 pre čistý a plynulejší prenos obrazu v maximálnom rozlíšení 4 MPx. Vďaka tomu je ideálny pre monitorovacie systémy, kde je potrebná identifikácia osôb alebo vozidiel. Použitý motozoom objektív s ohniskovou vzdialenosťou 2.7 ... 13.5 mm umožňuje diaľkové nastavenie pozorovacieho uhla. Dosah osvetľovača daný výrobcom závisí od podmienok prostredia (transparentnosť vzduchu, okolia, farba stien, teda tzv. koeficient odrazu scény). Schopnosť napájania PoE podľa štandardu 802.3af robí zariadenie ešte univerzálnejším a ľahšie sa inštaluje. Kamera je vybavená technológiou Smart Dual Light, ktorá umožňuje získať jasný farebný obraz aj v noci a má funkciu aktívneho audio-vizuálneho odpudzovania v kombinácii s funkciami umelej inteligencie AI. Keď je Smart Dual Light aktívny, biele svetlo sa automaticky zapne až pri detekcii objektu v monitorovanej oblasti, čo účinne zlepšuje kvalitu obrazu. Kamera spĺňa triedu tesnosti IP67.
ŠPECIFIKÁCIA:
- Štandard: IP
- Prevodník: 1/2.9 " Progressive Scan CMOS
- Objektív: 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom
- Uhol pohľadu: 97 ° ... 28 °
- Dosah IR osvetlenia: 40 m
- Dosah osvetľovača bieleho svetla (LED): 40 m
- Slot pre pamäťovú kartu: Podpora Micro SD kariet až do 256GB (možný lokálny zápis)
- Metóda kompresie obrazu: H.265+ /H.265/ H.264+ /H.264H/MJPEG
- Alarmové vstupy / výstupy: Žiadne
- Audio: Vstavaný mikrofón, Prenos zvuku po sieti
- Sieťové rozhranie: 10/100 Base-T(RJ-45)
- WEB Server: Vstavaný
- Max. počet užívateľov on-line: 6
- ONVIF: Áno
- Prenosová rýchlosť hlavného prúdu: 20kl/s' 4Mpx, 25kl/s' 3.7Mpx
- Predvolená IP adresa: 192.168.1.108
- Prístupové porty cez aplikáciu pre PC: 37777
- Prístupový port cez mobilnú aplikáciu: 37777
- Port ONVIF: 80
- Napájanie: PoE (802.3af), 12 VDC / 650 mA
- Príkon: ≤ 7.8 W '12 VDC, ≤ 9.3 W ' PoE
- Bývanie: Dome - Kovové
- Farba: Biela
- Trieda mechanickej ochrany: Žiadne
- Trieda tesnosti: IP67
- Prevádzková teplota: -30 °C ... 60 °C
- Hmotnosť: 0.69 kg
- Rozmery: Ø 122 x 108 mm