8Mpx 4K Ultra Hd Ip kamera BCS-L-TIP28FSR5-Ai1 4K Analytika Ai PoE
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: bcs
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:15
Sledujeme od: Feb 8, 2026
Popis produktu
Opis produktu
Vlastnosti produktu
- Prevodník 1/2.8" 8Mpx PS CMOS
- Technológia Starlight
- Kódovanie H.265+/H.264+/MJPEG
- Podpora troch kódovacích prúdov
- Mechanický infračervený filter ICR
- Funkcie AGC, AES, AWB, BLC, HLC, WDR(120 dB), ROI, 3D DNR
- Pevný objektív 2.8 mm F1.4
- Infračervený žiarič s dosahom až 40 m
- Detekcia pohybu, masky súkromia
- Vstavaný mikrofón, audio 1/1, alarm 1/1
- Vonkajšia kovová krytka IP67
- Slot pre pamäťovú kartu microSD max. 256 GB
- Napájanie 12 V DC / PoE(802.3af)
Špecifikácia
Systém: IP
Systém skenovania: Progressive Scan
RAM/ROM: 512 MB/128 MB
Prevodník: 1/2.8" 8Mpx CMOS
Počet pixelov: 3840x2160
Citlivosť: 0.007Lux F1.4 (Farba, 30IRE); 0.0007Lux F1.4 (B/W, 30IRE); 0Lux (IR zapnuté )
Vyváženie bielej: (AWB) Auto/ručne
Objektív: Pevný 2.8 mm F1.4
Uhol pohľadu: H: 108°; V: 58° x D: 127°
DORI: Detekcia 85 m/ Pozorovanie 34 m/ Rozpoznávanie 17 m/ Identifikácia 9 m
Kompenzácia pozadia: BLC / HLC / WDR(120 dB)
Uzáver: Auto/ručne (1/3~1/100000 s)
Kontrola zosilnenia: (AGC) Auto/ručne
Redukcia šumu: 3D DNR
Detekcia pohybu: 4 oblasti
Zóna súkromia: 4 oblasti
Otáčanie obrazu: Mirror, flip 90°, 180°, 270°
Ostrenie: Fixované
Funkcia deň/noc: Mechanický ICR filter
Infračervený žiarič: 40 m
Kompresia videa: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / H.265H / MJPEG (druhý prúd)
Hlavný prúd: 3840 x 2160 (1-20 snímkov za sekundu)
3840 x 2160 (1-25/30 skl/s vypnutými funkciami Ai)
Druhý prúd: 704 x 576 (1-25 sn./s) / 704 x 480 (1-30 sn./s)
Tretí prúd: 1920 x 1080 (1-25/30 sn./s)
Bitová rýchlosť: H.264: 3Kbps-8192Kbps H.265: 3Kbps-8192Kbps
Audio: Vstavaný mikrofón / 1 vstup / 1 výstup
Kompresia zvuku: G.711A; G.711Mu; G.726
Alarm: 1 vstup: 5 mA 3V-5V DC; 1 výstup: 300 mA 12 V DC
Pripojenie siete: RJ-45 (10/100Mbps)
Kompatibilita: ONVIF(S/G/T)
Používatelia: Maximálne 20 prihlásených
Mobilní používatelia: iOS, Android
Slot pre pamäťovú kartu: MicroSD až do 256 GB
Napájanie: DC 12V (±30%) / PoE (802.3af)
Príkon: 3 W (12 V DC); 3.5 W (PoE); Max. (WDR + H.265 + IR): 5.5 W (12 V DC); 6.3 W (PoE)
Pracovné podmienky: -40°C až +60°C, ≤ 95% RH
Kryt: Kovový IP67
Rozmery: 192.7x70.5x66.4 mm