Ip kamera 8 Mpx IPC-HFW2841T-ZS-27135 Dahua Motozoom Wizsense 4K PoE
Popis produktu
IP KAMERA 8MPX WIZSENSE TUBOVÁ MOTOZOOM DAHUA SMD+
DH IPC-HFW2841T-ZS - Kamera DAHUA WizSense 2 Starlight
- menič: 1/2,7" 8MP image senzor, low luminance HD CMOS
- Rozlíšenie: 3840x2160 (8Mpx) - 20kl/s
- rozhranie: 1x RJ45 Ethernet 10/100Mbps PoE 802.3af
- Kompresia: H.265+/ H.265/ H.264+/ MJPEG
- Citlivosť: 0,008lux/F1,5, 0lux (IR diódy zapnuté )
- Objektív: 2,7'13,5mm (motozoom s automatickým zaostrovaním)
- osvetlenie: 4 IR LED diódy (dosah 60m)
- AWB, AGC, BLC, HLC, 3D NR, WDR 120dB, RoI
- SMD+ - klasifikácia objektu s filtrovaním falošných poplachov
- Starlight - technológia prevádzky pri nízkej úrovni osvetlenia
- Vstavaný mikrofón1
- obsluha: ONVIF, CGI, RTSP, RTMP, P2P
- funkcie AI: perimetrická ochrana, klasifikácia objektu (človek/vozidlo)
- podpora microSD / microSDHC / microSDXC kariet až do 256GB
- Rýchlosť a rozlíšenie spracovania:
- 20 snímok za sekundu pre 3840x2160 (8Mpx)
- 25/30 fps pre 2688x1520 (4Mpx)
- bitová rýchlosť: 32 Kbps ~ 8192 Kbps (H.264), 12 Kbps ~ 8192 Kbps (H.265)
- Náhľad obrazu:
- Smart PSS, DSS Express, DSS PRO
- Webové prehliadače: IE, Firefox, Chrome
- mobilné zariadenia so systémami: iOS, Android
- Kryt: trieda tesnosti (IP67)
- napájanie: 12V DC alebo PoE 48V (802.3af)
Technická špecifikácia:
- HLAVNÁ
- Prevodník 1/2,7" 8MP image senzor, low illuminance, HD CMOS
- Rozlíšenie 8Mpx, 3840 (H) x 2160 (V) pixelov
- RAM / ROM 256MB / 128MB
- Progresívny skenovací systém
- Automatická / manuálna uzávierka, 1/3s až 1/100000s
- Pomer signálu k šumu >56dB
- Osvetľovač 4 IR LED diódy (infračervený)
- Dosah osvetľovača 60m
- Ovládanie osvetľovača Automatická / manuálna
- Nastavenie polohy Panoráma: 0° až 360° Sklon: 0° až 90° Otáčanie: 0° až 360°
- LENS
- Typ Variabilný (Motozoom)
- Typ upevnenia ⌀14
- Ohnisková vzdialenosť 2,7 až 13,5mm (F1,5)