Nová Náhradná Matrica S B156HAN02.6 HW1A AUO6092 Fhd Ips 30PIN 17MM Matná
-0%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: świat matryc
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 12 hodinami
Sledujeme od: Feb 16, 2026
Popis produktu
PREDMETOM PONUKY JE NOVÁ MATRICA:
PARAMETRE PRODUKTU
MODEL B156HAN02.9
- STAV PRODUKTU: NOVÝ
- VÝROBCA: AUO
- VEĽKOSŤ OBRAZOVKY: 15,6"
- ROZLÍŠENIE: 1920x1080 FHD
- KONEKTOR: 30 PIN eDp (17mm - VIDITEĽNÝ NA OBRÁZKU)
- TYP POVRCHU: MATNÝ
- PODSVIETENIE: LED, IPS
PODROBNÁ ŠPECIFIKÁCIA
- FAREBNÁ PALETA: 16.7M / 100 % sRGB
- OBNOVOVACIA FREKVENCIA: 60 HZ
- ROZMERY: 350x205mm