Esco FA140-49/70 Elektrický Pohon 230V 1400N EV1
Najnižšia cena
-3%
info
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: esco
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 8 hodinami
Sledujeme od: Feb 20, 2026
Popis produktu
Systém elektrického pohonu FA 140-49 230 V
Elektrický pohon 230 V
na obsluhu nadrozmerných a skrytých otváračov svetlíkov s vstavaným hraničným vypínačom
Technické údaje
- pre paralelné pripojenie k relé
- na použitie v suchých priestoroch
- s pripojením na spätnú väzbu
- Bez upevňovacieho materiálu
- Vypnutie/vypnutie: vstavaný hraničný vypínač
- Prepojovací kábel: pružný, s priečnym prierezom podľa dĺžky kábla od 4x0,75 mm² do 4x1,5 mm² (nie je súčasťou balenia)
- Stlačovacia sila: 1400 N (nad tlačnou tyčou)
- Pracovný cyklus: maximálne 25% ED/aktivita 150 s, AD/off 450 s
- Zdvih: 49 mm predvoľba / maximálne 70 mm.
- Doba prevádzky: 1,2 mm/s (pri 1400 N)
- Spotreba energie: 90 W
- Nominálne napätie: 230 V AC/50 Hz
- Spotreba menovitého prúdu: 0,4 A