Automatická nabíjačka autobatérií Gab 12V/6V-10A-BOOST
Lacné Drahé
Značka: güde
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:46:21
Sledujeme od: Feb 20, 2026
Popis produktu
Güde Automatická nabíjačka autobatérií GAB 12V/6V-10A-BOOST
Invertorová technológia pre efektívne využitie energie. Procesorom riadená technológia inteligentného nabíjania, šesťstupňový proces nabíjania šetriaci batériu. Pre všetky bežné 6 V a 12 V batérie. Funkcia BOOST 10 A-300 sekúnd na pomoc pri štartovaní. Možnosť priameho nabíjania batérie pripojenej vo vozidle. Automatické vypnutie nabíjania / prechod do režimu udržiavacieho nabíjania. Regulácia teploty počas nabíjania, ochrana proti prepólovaniu a skratu, LED displej, plne izolované svorky batérie. Vhodné pre batérie PB - olovená batéria (aj MF), GEL - gélová batéria, AGM - prietoková batéria (štart-stop automat.), WET - mokrá batéria.
Sieťové pripojenie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Výstupné napätie: 6 / 12 V
Napájanie: 250 W
Efektívny nabíjací prúd.: 6V: 2/5 A, 12V: 2/5/10 A
Kapacita batérie: 6V: 2 - 150 Ah, 12V: 2 - 300 Ah
Rozmery (ŠxHxV): 202 x 141 x 218 mm
Hmotnosť netto/brutto: 1,23 kg/1,46 kg
- Štartovací prúd: 10 A
- Typ: nabíjačka
- Automatické vypnutie: áno
- Napätie autobatérie: 6/12 V
- LCD displej: áno
- Ochrana proti prepólovaniu: áno
- Ochrana proti skratu: áno
Invertorová technológia pre efektívne využitie energie. Procesorom riadená technológia inteligentného nabíjania, šesťstupňový proces nabíjania šetriaci batériu. Pre všetky bežné 6 V a 12 V batérie. Funkcia BOOST 10 A-300 sekúnd na pomoc pri štartovaní.