Ip Kamera 4MPX IPC-HFW2449T-ZAS-IL-27135 Dual Light WizSense Motozoom
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: dahua
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 11:24:36
Sledujeme od: Feb 20, 2026
Popis produktu
ŠPECIFIKÁCIA:
- Štandard: IP
- Snímač: 1/2,9" CMOS s progresívnym skenovaním
- Objektív: 2,7 ... 13,5 mm - Motozoom
- Pozorovací uhol: 97 ° ... 28 °
- Dosah IR žiariča: 60 m
- Dosah bieleho osvetľovača (LED): 60 m
- Pomer signálu k šumu (S/N): > 56 dB
- Slot pre pamäťovú kartu: Podporuje karty Micro SD až do 256 GB
- Metóda kompresie obrazu: H.265+ /H.265/ H.264+ /H.264/MJPEG
- Vstupy/výstupy alarmu: Žiadne
- Sieťové rozhranie: 10/100 Base-T (RJ-45)
- WEB server: Vstavaný
- Max počet online používateľov: 6
- ONVIF: Áno
- Mobilný prístup: Android: Bezplatná aplikácia DMSS, iOS (iPhone): Bezplatná aplikácia DMSS
- Predvolená IP adresa: 192.168.1.108
- Prístupové porty pre PC aplikácie: 37777
- Port pre prístup k mobilnej aplikácii: 37777
- ONVIF port: 80
- Napájanie: PoE (802.3af), 12 VDC/ 850 mA (max)
- Spotreba energie: ≤ 10,2 W pri 12 VDC, ≤ 12,7 W pri PoE
- Kryt: Kompaktný - Kovový
- Farba: Biela
- Trieda tesnosti: IP67
- Trieda mechanickej ochrany: Žiadna
- Prevádzková teplota: -30 °C ... 60 °C
- Hmotnosť: 0,76 kg
- Rozmery: 238 x 91 x 91 mm