Akumulátorová mazačka Makita DGP180RT Lxt 18V 1x5Ah 690bar kufor
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 2d
Značka: makita
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:44:16
Sledujeme od: Feb 23, 2026
Popis produktu
Obsah súpravy:
- Akumulátorová mazačka 18V Makita DGP180
- 1x akumulátor Li-Ion 18V LXT 5Ah Makita BL1850B
- Viacnapäťová nabíjačka Makita DC18RC
- Pružný had 1,2 m
- Nádrž
- Prepravná taška
- Záručný list
Vlastnosti produktu:
✅ Zabezpečuje vysoký tlak pretláčaním upchatých mazacích zariadení
✅ LED lampa dokonale osvetľuje pracovisko – uľahčuje lokalizáciu mazacích zariadení
Technické údaje:
- Typ napájania: Akumulátorové
- Typ akumulátorov: Li-Ion LXT 18V
- Počet akumulátorov: 1 x 5 Ah
- Typ motora: Kefkový
- Maximálny pracovný tlak: 690 bar
- Rýchlosť odšťavovania 1 režim: 145 ml/min
- Rýchlosť odšťavovania 2 režimy: 290 ml/min
- Objem nádrže: 475 ml
- Dĺžka mazacieho kábla: 1,2 m
- Regulácia rýchlosti stláčania: Áno
- Osvetlenie: Áno
- Dĺžka: 449 mm
- Šírka: 114 mm
- Výška: 245 mm
- Hmotnosť: 4,5 kg
- Kód výrobcu: DGP180RT
- Balenie: Kufor
- Výrobca: Makita
- EAN: 088381886772
Akumulátorová mazačka 18V Makita DGP180 je praktickým nástrojom na mazanie rôznych zariadení v dielňach, poľnohospodárstve a na ťažkých strojoch . Nástroj sa vyznačuje kapacitou 475 ml a tlakom 69 Mpa , čo zaručuje efektívne a presné mazanie. Vďaka ľahkému a kompaktnému rozmeru je mazacia súprava mimoriadne pohodlná na používanie. Pružná hadica s dĺžkou 1,2 metra uľahčuje prácu na ťažko dostupných miestach. Maznica má dva režimy rýchlosti: režim nízkej rýchlosti a režim automatickej rýchlosti , ktorý automaticky upravuje rýchlosť prúdenia maziva. Regulácia otáčok pomocou spúšte spínača umožňuje presné prispôsobenie nástroja rôznym aplikáciám. Tlačidlo blokovania pre nepretržitú prevádzku zabezpečuje pohodlie pri používaní počas dlhších prác. Okrem toho je mazačka vybavená dvojitou LED diódou , vďaka ktorej môžete voľne pracovať na tmavších miestach.