ProX Titánový sací ventil II YZ/WR450F '03-09+YFZ450R'09-20
Lacné Drahé
Značka: prox
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:46:19
Sledujeme od: Feb 23, 2026
Popis produktu
Špecifikácia:
- Vonkajší rozmer: 27.00 mm
- Dĺžka: 77.20 mm
- Rozmer násady: 4.50 mm