Pracovný reflektor Ansmann FL100WAC 12000lm 230V
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: ansmann
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:44:55
Sledujeme od: Feb 25, 2026
Popis produktu
Váš projekt, vaša vášeň, vaše svetlo
Vysoko výkonný výkon osvetlenia
Odolný, nárazuvzdorný a odolný voči striekajúcej vode
Pôsobivé technické hodnoty
Pripravený na okamžité použitie
Technické detaily
Vstupné napätie 230 V AC (angl. )
Spotreba energie bez zaťaženia 0,000 W
Trieda energetickej účinnosti E
Dĺžka kábla 180 cm
Zdroj svetla LED
Výkon svetla 100 W
Životnosť lampy – 30.000 h
Svetelný tok 12.000 lúmenov
Teplota farby 5000 K
farba (CRI) RA > 80
Čas začiatku 0-60% 0,3 s