Motor S Čerpadlom, Komplet Tlakového Čističa PWE220-PC-LN Nac 220W
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: nac
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 05:37:43
Sledujeme od: Feb 27, 2026
Popis produktu
ORIGINÁLNY KOMPLETNÝ MOTOR S ČERPADLOM PRE VYSOKOTLAKOVÝ ČISTIČ 2200 W
VÝROBCA:
- NAC
MODELY :
- PWE220-PC-LN
PARAMETRE:
- Napájanie – 230 V
- Výkon motora – 2200 W