Hliníková vykurovacia rohož pod panely ergowave ANET150W 12m², vykurovanie
Super ponuka
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 9d
Značka: ergowave
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 11 hodinami
Sledujeme od: Mar 2, 2026
Popis produktu
✨Hliníková vykurovacia podložka ANET150W ergowave – pod podlahové panely 12 m², 150 W/m²
✅ Vykurovacia podložka pod panely
⭐ Vykurovacia plocha: 12 m²
⭐ Rozmery: 50 cm × 24 m
⭐ Jednotkový výkon: 150 W/m²
⭐ Celkový výkon: 1800 W
⭐ Hrúbka rohože: cca. 2 mm
⭐ Napájanie: 230 V (jednostranné)
✅ Moderné elektrické podlahové vykurovanie
Vykurovacia rohož ANET150W je tenký vykurovací kábel umiestnený v hliníkovom ochrannom kryte, ktorý:
✔ zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla,
✔ zvyšuje trvanlivosť a mechanickú odolnosť,
✔ umožňuje rýchle zahriatie celej podlahy.
Podložka je určená výhradne na montáž pod podlahové panely a drevené podlahy.
✨ Komfort a úspora každý deň
Použitie vykurovacej rohože ergowave:
✅ poskytuje príjemne teplú podlahu,
✅ zvyšuje tepelný komfort celej miestnosti,
✅ umožňuje ušetriť miesto – systém je neviditeľný,
✅ dokonale spolupracuje s programovateľným termostatom.
✔ Môže pracovať ako:
- hlavný zdroj vykurovania (odporúča sa pokryť minimálne 80 % plochy miestnosti),
- dodatočné vykurovanie – pre komfort teplej podlahy
⭐Jednoduchá a rýchla montáž rohože – bez lepidla
✔ Suchá inštalácia – rohož sa položí priamo pod panely
✔ Nie je potrebné zdvíhať podlahu
✔ Ideálna pre nové investície a rekonštrukcie
✔ Vykurovací kábel s hrúbkou približne 2 mm
✔ Napájací kábel: 2,5 m
⚠ Podložka musí byť pripojená k regulátoru teploty (predáva sa samostatne).
Schéma montáže vykurovacích rohoží pod panely
1 . Podlahové panely
2 . Vykurovacia rohož ANET150W
3 . Podklad / tlmiaca pena
4 . Správne substráty
➡ Odporúča sa používať panely a podložky prispôsobené na podlahové vykurovanie.
✂ Prispôsobenie rohože miestnosti
✔ Môžete orezať sieťku / hliníkový plášť, aby ste prispôsobili usporiadanie
❌ Nesmiete skracovať ani prerezávať vykurovací kábel
Možné spôsoby usporiadania:
✔ paralelne
✔ kolmo
✔ po oblúku
✔ s obchádzaním prekážok
✨ Široké využitie
Podložka ANET150W sa osvedčí pri:
- domu
- v byte
- v kancelárii
- v obchode
- spoločnosti
➡ Všade tam, kde je podlaha dokončená panelmi.
⚙ Technické údaje – Vykurovacia rohož ANET150W
Výkon: 150 W/m²
Plocha: 12 m²
Rozmery: 50 cm × 24 m
Hrúbka: cca. 2 mm
Napájanie: 230 V AC