Bosch Akumulátorový rázový uťahovač Gds 18V-750 C 06019L9000
Dobrá cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 2d
Značka: bosch
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:44:00
Sledujeme od: Mar 2, 2026
Popis produktu
Rázový uťahovák akumulátorový 18V Bosch 1/2 GDS 18V-750 C 750 Nm body
rázový uťahovák Bosch GDS18V-750C
Bosch
katalógové číslo : 06019L9000
Rázový uťahovák Bosch GDS 18V-750 C (06019L9000) je výkonné akumulátorové náradie zo série Bosch Professional, navrhnuté pre náročné použitie v dielňach, priemysle a na staveniskách. Vďaka krútiacemu momentu 750 Nm a prerušovaciemu momentu 1000 Nm si kľúč poradí s náročnými úlohami a zároveň zabezpečí kompaktnú konštrukciu – dĺžka hlavy je len 156 mm.
Akumulátorový rázový uťahovák Bosch GDS18V-750C - 1x
Technické údaje:
Typ motora – Bezkartáčový
Typ zariadenia - Rázový uťahovák
Typ držiaka – 1/2"
Typ napájania – Akumulátorové
Napájacie napätie – 18 V
Maximálny krútiaci moment – 750 Nm
Odtrhávací moment (odskrutkovanie) – 1000 Nm