Powermat PM-EKU-2100M Elektrický rázový uťahovák 800Nm
Vysoká cena
info
Lacné Drahé
Volatilita ceny 18d
Značka: powermat
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-05-11 06:42:17
Sledujeme od: Mar 4, 2026
Popis produktu
POWERMAT
POWERMAT Elektrický rázový uťahovač 800 Nm PM-EKU-2100M
Elektrický rázový uťahovák Powermat PM-EKU-2100 je nová generácia kľúčov so zaujímavým dizajnom a krútiacim momentom 720 Nm.
Použitie:
- Skvelé pre autodielňu aj pre domáce práce, ako je výmena kolies.
- Vďaka ľahkému a kompaktnému dizajnu sa práca s týmto zariadením stáva jednoduchšou a pohodlnejšou.
Výhody:
- Ľahký a výkonný kľúč
- Pohodlný prepínač otáčania vľavo/vpravo
- Rázový uťahovák má gumový chránič, ktorý chráni kábel pred zalomením
- Robustný 1/2" zásuvkový konektor pre montáž
- Hliníkový kryt nárazového mechanizmu
- Silný napájací kábel odolný proti poškodeniu s dĺžkou 3,1 m
- 4 x rázové hlavice Chrome Vanadum 17, 19, 21, 22 mm
- Kľúč má z vonkajšej strany vymeniteľné uhlíky.
- Silné puzdro nárazového mechanizmu zaisťuje dlhodobú bezproblémovú prevádzku
- Držiak nástroja je štvorec 1/2 palca
- Rukoväť a časť puzdra je protišmyková, potiahnutá gumou
- Kľúč je dodávaný v praktickom kufríku
- Pri odskrutkovaní je k dispozícii maximálny výkon 800 Nm
- Po utiahnutí kľúč generuje krútiaci moment 150 Nm vhodný pre kolesá automobilov
Ďalšie funkcie
- Moderný dizajn kláves
- Jednoduchý systém výmeny kief. Stačí odskrutkovať viečko zaisťujúce kefy plochým skrutkovačom
- Pevný prepravný kufrík vyrobený z plastu odolného proti poškodeniu a vybavený kovovými prackami
Technické parametre:
- Rotácia: vľavo/vpravo
- Stupeň krytia: IP20
- Hrubá hmotnosť: 4 kg
- Čistá hmotnosť: 2,4 kg
- Súprava nástrčných kľúčov: 17, 19, 21. 22 mm
- Súprava náhradných uhlíkov
- Hrúbka napájacieho kábla: 310 cm
- Kód produktu: PM-EKU-2100M
- Výstupná frekvencia: 50 Hz
- Výstupné napätie: 230 V
- Hmotnosť: 4 kg
- Výkon: 2100 W
- Max. uťahovací moment: 800 Nm
- Otáčky: 3700 ot. /min
- Skľučovadlo: 12,5 mm