Monitor Philips 24E1N1100A/00 23,8" Full Hd Ips 100Hz 1ms Mprt s
Popis produktu
Vychutnajte si produktivitu vo Full HD. Monitor je vybavený hlavnými funkciami pre pracovisko, ako je režim LowBlue, ktorý chráni oči, IPS LED technológia širokouhlého zobrazenia pre vysoko kvalitný obraz a 1ms MPRT pre ostrý obraz. •Rada 1000 •24 (23,8"/60,5 cm uhloprie.) •1920 x 1080 (Full HD) •Technológia sRGB •Bez blikania •Režim LowBlue •EasyRead •Adaptive sync Typ obrazovky: Technológia IPS Podsvietenie: Systém W-LED Uhlopriečka [palca]: 23,8" Rozlíšenie:
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08712581804244
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Philips/ 24E1N1100A/ 00/ 23, 8"/ Ips/ Fhd/ 100Hz/ 1ms/ Black/ 3R…
Dostupnosť: in stock
Monitor 24E1N1100A Ips 23.8 palca 100 Hz Hdmi