Samsung ViewFinity S8/S80UD/27"/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Black/2R
Popis produktu
27" ViewFinity S8 (S80UD) Profesionálne grafické diela vyniknú vďaka neuveriteľne detailnému rozlíšeniu UHD (3840×2160) s vysokou hustotou pixelov. . •IPS panel s rozlíšením 4K •Obnovovacia frekvencia 60Hz •HDR 10 •Nastaviteľný stojan Typ obrazovky: IPS Uhlopriečka [palce]: 27 Rozlíšenie: 4K (3 840 × 2 160) Obnovovacia frekvencia [Hz]: Max 60 Hz Pomer strán: 16:9 Jas [cd/m2]: 350 Kontrast: 1 000:1 (Typ) Odozva [ms]:
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08806095541945
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
27" Samsung ViewFinity S8 (LS27D800UAUXEN)
Dostupnosť: in stock
Samsung ViewFinity S8 (S80UD) 27" Led Ips 3840x2160 Dcr 5ms 350cd Dp…
Monitor Samsung ViewFinity S8 27” 4K Uhd HDR10 16:9 Ips 5ms