Monitor 27 palcov Lg UltraGear 27GS85Q-B 2K Nano Ips 180 Hz 1 ms Pivot
Popis produktu
27” UltraGear™ QHD Gaming Monitor •27” •180Hz Refresh Rate •1ms Response Time •AMD FreeSync™ FreeSync •NVIDIA G-Sync™ Compatible •VESA DisplayHDR™ 400 •Technológia Nano IPS™ •Flicker Safe Typ obrazovky: IPS Podsvietenie: LED Uhlopriečka [palce]: 27 Rozlíšenie: 2560 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.2331 x 0.2331 Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180 Pomer strán: 16:9 Jas [cd/m2]: 400 Kontrast: 1000:1 Odozv
- GTIN/EAN: 08806096087817
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Herný monitor Lg UltraGear 27GS85Q-B.AEU 180 Hz 2560 x 1440 Wqhd Ips
Dostupnosť: in stock
Lg 27GS85Q-B 27 " Ips Qhd 16:9 180 Hz 1 ms 2560 x 1440 pixelov
Lg UltraGear/ 27GS85Q-B/ 27"/ Ips/ Qhd/ 180Hz/ 1ms/ Black/ 2R 27GS85Q-B…