Monitor Lg 27" 27U631A-B Ips Qhd 100Hz Hdmi Usb-c
Popis produktu
•Auto Input Switch •Black Stabilizer® •Color Weakness Mode •Dual Controller •Dynamic Action Sync® •Flicker Safe •HDR Effect •HDR10 •Reader Mode •Smart Energy Saving •Super Resolution+ Typ obrazovky: IPS Podsvietenie: LED Uhlopriečka [palca]: 27" Rozlíšenie: 2560 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.2331 Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz Pomer strán: 16:9 Jas [cd/m2]: (Typ) 250 cd/m2 (Min.) 200 cd/m2 Kontrast: 1000:1 (Typ
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08806096358559
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Lg 27U631A-B 27"W Ips 2560x1440 5ms 5M:1 250cd Hdmi USB-C(15W) 100Hz…
Dostupnosť: in stock