Oled Monitor Lg 32GX850A-B.AEU 32" 3840 x 2160 px Oled
Popis produktu
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08806096592595
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Dostupnosť: in stock
Lg 32GX850A-B 31.5" Oled 3840x2160 1M:1 0.03ms 275cd Hdmi Dp pivot 165Hz…