Monitor 32 palcový 2K Lg 32U631A-B Ips 100Hz 5ms
-2%
Lacné Drahé
🔥 Aktuálne najnižšia cena v histórii!
Značka: lg
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: 2026-03-18 22:55:39
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
32” QHD IPS 100Hz monitor s HDR10 a USB Type-C™ 15 W PD •Auto Input Switch •Black Stabilizer® •Color Weakness Mode •Dual Controller •Dynamic Action Sync® •Factory Calibration •Flicker Safe •HDR Effect •HDR10 •Reader Mode •Smart Energy Saving •Super Resolution+ Typ obrazovky: IPS Uhlopriečka [palca]: 31.5" Rozlíšenie: 2560 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.2727 x 0.2727 mm Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz Pomer strán: 16:9 Jas [cd