Philips Evnia/27M2N3800A/27"/IPS/4K UHD/320Hz/1ms/Sivá/3R
Popis produktu
Herný monitor s DUÁLNYM REŽIMOM Dostaňte sa na novú úroveň hrania vďaka duálnemu režimu monitora Evnia. Plynulo prepínajte medzi rozlíšením 3840 x 2160 pri 160 Hz a 1920 x 1080 pri 320 Hz pomocou jediného prepínača a získajte tak bezkonkurenčnú všestrannosť a výkon. •Technológia sRGB •Bez blikania •Hustota pixelov: 163 PPI •Režim LowBlue •Povrch obrazovky: Antireflexná, 3H, Zmatnenie 25 % •Nízka odozva vstupu •EasyRead •Adaptive sync •G-SYNC •HDR 400 •Smart Sniper •Funkcia Smart MBR
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08721038004298
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Dostupnosť: in stock
Led monitor Philips 27M2N3800A 00 27" 3840 x 2160 px Ips Pls
Monitor Philips 27" 27M2N3800A/00
Monitor Philips Evnia 27M2N3800A/00 3840 x 2160 320 Hz Ips