24" Led Philips 24B2N2200
Popis produktu
24" LCD Business monitor Philips 24B2N2200 Zvýšte každodennú produktivitu •obnovovacia frekvencia 120 Hz pre ultra plynulé obrazy, technológia IPS LED so širokým pozorovacím uhlom pre presnosť obrazu a farieb, displej 16:9 Full HD pre ostré a detailné obrazy •integrované stereo reproduktory pre multimédiá, držiak VESA pre väčšie pohodlie, HDMI zaisťuje univerzálne digitálne pripojenie •technológia Low Blue Mode, Flicker-Free, SoftBlue, EasyRead mode, certifikovaná ochrana pred modrým svetlo
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08721038005035
Dostupné v ďalších obchodoch
24" Led Philips 24B2N2200
Dostupnosť: in stock
Led Monitor Philips 24B2N2200 00 23,8" 1920 x 1080 px Ips Pls
Dostupnosť: in stock
24" Led Philips 24B2N2200 24B2N2200/00
Philips Monitor 24B2N2200 23.8 palcový Ips 120Hz Hdmi Dp Vga Reproduktory