Led Monitor Philips 24E2N1100LB 23,8" 1920 x 1080 px Va
- GTIN/EAN: 08721038000351
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Philips/ 24E2N1100LB/ 23, 8"/ Va/ Fhd/ 100Hz/ 1ms/ Čierna/ 3R 24E2N1100LB…
Dostupnosť: in stock
Monitor Philips 24E2N1100LB 23,8" 1920x1080 px 100 Hz 1 ms
Philips Monitor 24E2N1100LB Va 100Hz Hdmi Vga