LCD Monitor Lg 27U41YA-B 27" 1920 x 1080 px Ips Pls
-2%
Priemerná cena
info
Lacné Drahé
Značka: lg
Dostupnosť: in stock
Posledná aktualizácia: pred 7 hodinami
Sledujeme od: Mar 6, 2026
Popis produktu
27 Inch FHD IPS 120 Hz HDR10 Monitor so Slim Stand •Large 27” Full HD (1920 x 1080) IPS display •Slim bezels and sleek stand keep váš pracovný priestor clean and distraction-free •Fast 120 Hz delivers sharp, fluid visuals for work and play •1 ms Motion Blur Reduction for sharper, cleaner fast-moving gameplay •HDR10 and up to 99% sRGB deliver rich, impeccable color across every task •Customize Your Screen View with the Switch App •Adjust the tilt to match váš priestor, vaše tasks, and your