Oled Monitor Philips 32M2N8900/00 27" 3840 x 2160 px Oled
Popis produktu
Philips Evnia 4K UHD - herný monitor QD OLED Tento monitor produkuje neuveriteľný obraz. Jeho panel QD OLED je doplnený rozlíšením 4K UHD a certifikáciou Display HDR TrueBlack 400, vďaka ktorým ponúka neprekonateľnú kvalitu obrazu aj pri obnovovacej frekvencii 240 Hz. •displej s funkciou True 10-bit reprodukuje hladké prechody vizuálov •sledovanie v režime LowBlue as technológiou bez blikania nenamáha oči •DCI-P3: 99%, sRGB: 147,5%, NTSC 120%, Adobe RGB 118% •EasyRead •Adaptive sync
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08712581806347
História cien
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Herný monitor Philips Evnia Oled 32M2N8900/00 3840 x 2160 Uhd 4K 240 Hz
Dostupnosť: in stock
Philips Evnia/ 32M2N8900/ 00/ 31, 5"/ Qd-oled/ 4K Uhd/ 240Hz/ 0, 03ms/…
Philips Monitor 32M2N8900 31.5 palcový Qd-oled 240Hz 4K HDMIx2 Has
Philips 32M2N8900/00 32 " Oled 16:9 240 Hz 0,03 ms 3840 x 2160