Led monitor Lg 32SR50F-W.AEU 31,5" 1920 x 1080 px Ips Pls
Popis produktu
32" Smart monitor IPS s rozlíšením Full HD a systémom webOS Náš šikovný monitor je určený pre domácu kanceláriu a zábavu. Sledujte svoj obľúbený obsah bez námahy pomocou rôznych streamovacích aplikácií a okamžite si vytvorte prostredie domácej kancelárie s pripojeným počítačom alebo bez počítača. •Displej IPS s uhlopriečkou 31,5" a rozlíšením Full HD (1920x1080) •Stojan v štýle Slim & Flat •Chytrý monitor s webOS •NVIDIA G-Sync •HDR 10 Typ obrazovky: IPS Podsvietenie:
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 08806084493507
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Dostupnosť: in stock
Lg/ 32SR50F-W/ 32"/ Ips/ Fhd/ 60Hz/ 8ms/ White/ 2R 32SR50F-W.AEU
Lg smart monitor 32SR50F-W s webOS 31,5" Ips 1920x1080/ 250cd/m2 8ms