Led Monitor Asus Tuf Gaming VG32AQA1A 31,5" 2560 x 1440 px Va
Popis produktu
Gaming Monitor – 31.5 palcov WQHD (2560 x 1440), Overclock to 170Hz (alebo 144Hz), Extreme Low Motion Blur™, Freesync Premium™, 1ms (MPRT), Shadow Boost, HDR, DisplayWidget Lite •Trace Free Technology •GameVisual •GamePlus •HDCP 2.2 •Extreme Low Motion Blur •VRR Technology: FreeSync™ Premium •GameFast Input technology •Shadow Boost •DisplayWidget Lite •Low Blue Light •Multiple HDR Mode Typ obrazovky: VA Podsvietenie: LED Uhlopriečka [palca]: 31.5 Rozlíš
Špecifikácie
- Stav: new
- Typ produktu:Elektronika > Počítače > Počítačové monitory > Monitory
- GTIN/EAN: 04711081907466
Dostupné v ďalších obchodoch
Dostupnosť: in stock
Dostupnosť: in stock
Asus Tuf Gaming VG32AQA1A 32" 2560x1440 Wqhd 170Hz 1ms 300cd 2xHDMI Dp…